Nasz team

Pomysł założenia firmy organizującej wyprawy i turnusy wędkarskie narodził się w 2015 roku. Rozwijający się w w Polsce rynek turystyki wędkarskiej, a także chęć podniesienia poziomu i standardu usług wędkarskich zmotywowały nas do rozpoczęcia działalności.
 
W Tatra Fly Fishing stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług które nie odbiegają od przyjętych na świecie standardów. Zadbamy o to aby nasz gość był zadowolony a czas który spędzi nad wodą z naszymi przewodnikami był doskonale zorganizowany i wykorzystany w 100%. Organizujemy zarówno wyjazdy jednodniowe dla klientów indywidualnych jak i kilkudniowe turnusy, wyjazdy dla grup czy też firm na terenie całej południowej Polski. Współpracujemy z dwoma dużymi bazami noclegowymi o wysokim standardzie i niewygórowanych cenach które są doskonałym punktem wypadowym dla naszych wypraw. Są nimi Hotel Tatra oraz Pensjonat ,,Pod Giewontem’’ w Zakopanem w których nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. 
Planujesz wędkarski wyjazd ale nie wiesz jak go zorganizować? Zostaw to nam.  
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Maciek Jankowski

Nazywam się Maciej Jankowski, mieszkam w Zakopanem, z zawodu jestem trenerem narciarstwa. Moją wielką pasją jest wędkarstwo a ściślej mówiąc wędkarstwo muchowe, któremu od wielu lat poświęcam każdą wolną chwilę. Swoje pierwsze kroki z wędką muchową stawiałem jako 7 latek na Dunajcu pod okiem ojca.
Od 1978 roku jestem członkiem PZW a od 1993 roku (z małą przerwą) biorę udział w zawodach wędkarskich GP okręgu Nowy Sącz, GP Polski oraz Mistrzostwach Polski. W swojej wędkarskiej karierze przeżyłem wiele pięknych chwil :
-reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Europy (Czechy)
- zdobyłem wraz z drużyną z Zakopanego brązowy medal oraz dwukrotnie zająłem czwarte miejsce indywidualnie na Mistrzostwach Polski (San, Dunajec)
- wielokrotnie zdobywałem medale indywidualne i drużynowe zarówno w GP Polski ( Dunajec, Poprad, San, Wisła) jak i w GP okręgu Nowy Sącz
- przez 5 lat (od 1996 do 2001) przed wspomnianą przerwą byłem członkiem Kadry Narodowej seniorów
- spotkałem wielkich mistrzów muchy i wspaniałych ludzi dzięki którym doskonaliłem swoje umiejętności i pogłębiałem muszkarską wiedzę. Jako że wędkarstwo muchowe to przede wszystkim obcowanie z przyrodą i poznawanie nowych łowisk i miejsc, w poszukiwaniu „okazów” odwiedziłem: Szwecję , Norwegię , Finlandię , Włochy, Austrię ,Słowenię ,Słowację oraz Czechy. Doświadczenie nabywane poprzez wiele godzin spędzanych na wszystkich tych łowiskach uświadomiło mi jak bardzo rozległym jest temat łowienia na sztuczną muchę oraz jak ciężka i czasochłonna praca czeka każdego , kto zechce się z nim samotnie zmierzyć. W związku z powyższym jestem gotowy podzielić się swoim doświadczeniem , umiejętnościami oraz praktycznymi radami, które pomogą Państwu poradzić sobie w różnych warunkach na różnych łowiskach oszczędzając wiele cennego czasu oraz chwil zwątpienia.
 
Gorąco zapraszam na wspólne wędkowanie.
Maciek Jankowski

Mirek Wnuk

Nazywam się Mirek Wnuk, poza dobrą rockową muzyką i sportami ekstremalnymi upodobałem sobie wędkarstwo które jest moją pasją od najmłodszych lat. W 2009 roku odkryłem wędkarstwo muchowe i od tej pory nie wypuszczam muchówki z dłoni. Nad wodą a zwłaszcza nad Czarnym Dunajcem staram się spędzać każdą wolną chwilę zbierając nowe doświadczenia i doskonaląc swój warsztat.
Uwielbiam brodzić w rzekach Podhala i odkrywać ich zagadki lecz także wody w innych zakątkach Polski nie są mi obce. San, Łupawa, Biała Przemsza czy Bóbr to tylko niektóre z rzek nad które wracam z przyjemnością. Miejsca w które kieruję muchowe wyprawy znam doskonale, dobieram je tak aby było równie piękne jak i rybne. Aktywnie udzielam się na portalach i w pismach wędkarskich. Na moje artykuły możecie natknąć się w pismach Sztuka Łowienia, Wędkarstwo Moje Hobby czy też na portalu www.baitfish.pl. Poza samym łowieniem zajmuję się fly tyingiem czyli wykonywaniem sztucznych much z których korzysta rzesza zadowolonych wędkarzy. Chętnie dzielę się wiedzą na temat moich ulubionych łowisk, technik pozwalających osiągnąć sukces nad wodą czy też wykonywania sztucznych much. Niezależnie od tego czy masz kilkanaście, kilkadziesiąt lat bądź jesteś początkującym lub doświadczonym wędkarzem, na moją pomoc zawsze możesz liczyć.
Zapraszam na wspólną wyprawę!